Evidencija o izdatim Potvrdama o usaglašenosti RiTT opreme / Izvodima iz evidencije

ažuriran: 
11.08.2022
opadajućerastućeopadajućerastućeopadajućerastućeopadajućerastućeopadajućerastućeopadajućerastuće

Trenutni kriterijum pregleda zadovoljava

10834 zapisa

Preuzmite rezultate: CSV format CSV datoteka

Izabrali ste 0 kriterijuma za ograničavanje rezultata.

Legenda tabele:

Sivi tekst Nevažeća potvrda/Izvod

Broj Vrsta isprave Vrsta opreme Proizvođač Oznaka tipa/model Dodatni podaci
34540-489/13-5 Potvrda GSM900/DCS1800/UMTS900/2100 mobilni telefon sa ugrađenim WLAN 802.11 b/g, Bluetooth i GPS modulima ZTE Corporation ZTE-RACER Više Manje
34540-1090/13-3 Potvrda GSM900/DCS1800/UMTS900/2100 USB modem HSUPA USB Stick ZTE Corporation MF193A Više Manje
34540-111/15-3 Izvod GSM 900/DCS1800/UMTS 900/2100 mobilni telefon sa WLAN 802.11 b/g/n, Bluetooth i GPS modulima ZTE Corporation Kiss II MAX Više Manje
34540-955/15-3 Potvrda Bežični USB modem (HSPA+ USB Modem) ZTE Corporation MF667 Više Manje
34540-182/19-3 Potvrda GSM900/DCS1800 / UMTS900/2100 / E-UTRA800/900/1800/2100/2600 mobilni telefon sa ugrađenim WLAN802.11b/g/n, Bluetooth i GPS modulima (LTE/WCDMA/GSM (EDGE, GPRS) Multi-Mode Digital Mobile Phone) ZTE Corporation ZTE Blade V10 Vita Više Manje
34540-429/16-3 Izvod GSM900/DCS1800/UMTS900/2100/ LTE800/900/1800/2100/2600 ruter sa ugrađenim WLAN 802.11 b/g/n modulom (4G Wireless Router) ZTE Corporation MF283+ Više Manje
34540-1374/15-3 Izvod Bežični VDSL ruter VDSL CPE ZTE Corporation ZXHN H168N Više Manje
34540-413/17-3 Potvrda Višenamenski modem sa ugrađenim WLAN 802.11 b/g/n modulom (GPON ONT) ZTE Corporation ZXHN F668 Više Manje
34540-159/19-3 Potvrda LTE/WCDMA/GSM (GPRS) digitalni mobilni telefon sa više režima (LTE/WCDMA/GSM (GPRS) Multi-Mode Digital Mobile Phone) ZTE Corporation ZTE Blade A5 2019 Više Manje
34540-235/16-3 Potvrda GSM900/DCS1800/UMTS900/2100/ LTE800/900/1800/2100/2600 ruter sa ugrađenim WLAN 802.11 b/g/n modulom (4G Wireless Router) ZTE Corporation MF283+ Više Manje
34540-609/17-5 Potvrda Ruter sa ugrađenim WLAN 802.11 b/g/n modulom (GPON ONT) ZTE Corporation ZXHN F660 Više Manje
34540-8/20-3 Potvrda VDSL ruter sa ugrađenim WLAN 802.11 b/g/n modulom (VDSL CPE) ZTE Corporation ZXHN H168N Više Manje
34540-797/18-3 Izvod Mobilni telefon GSM/WCDMA/LTE (GSM/WCDMA/LTE Mobile Phone) ZTE Corporation ZTE BLADE A530 Više Manje
34540-1223/17-3 Izvod GSM900/DCS1800/UMTS900/2100/ LTE800/900/1800/2100/2600 ruter sa ugrađenim WLAN 802.11 b/g/n modulom (4G Wireless Router) ZTE Corporation MF283V Više Manje
34540-1604/14 -3 Potvrda GSM900/DCS1800/UMTS900/2100 mobilni telefon sa ugrađenim WLAN 802.11 b/g/n, Bluetooth i GPS modulima ZTE Corporation ZTE Blade L2 Više Manje
34540-1097/14-3 Potvrda GPON modem GPON ONT ZTE Corporation ZXHN F601 Više Manje
34540-135/18-3 Izvod GSM900/DCS1800/UMTS900/2100/ LTE800/900/1800/2100/2600 ruter sa ugrađenim WLAN 802.11 b/g/n modulom ZTE Corporation MF920V Više Manje
34540-149/17-3 Potvrda VDSL ruter sa ugrađenim WLAN 802.11 b/g/n modulom (VDSL CPE) ZTE Corporation ZXHN H168N Više Manje
34540-505/13 -3 Potvrda GSM900/DCS1800/UMTS900/2100 mobilni telefon sa ugrađenim WLAN 802.11 b/g/n, Bluetooth i GPS modulima ZTE Corporation BLADE G Više Manje
34540-1607/15-3 Izvod VDSL2 modem sa ugrađenim WLAN 802.11 b/g/n modulom (Home Gateway) ZTE Corporation ZXHN H267N Više Manje